8409 LABRADOR BLUE PEARL GT
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8409 |
| Color | GREY AND BLUE |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 335cm / 132inch |
| Height | 182cm / 72inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 550kg |
| Block | 8409 |
| Color | GREY AND BLUE |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 333cm / 131inch |
| Height | 182cm / 72inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 550kg |